nkdev.pl

Czy warto wysylac programistow na szkolenia?

Czy warto wysylac programistow na szkolenia?

10 Wskazówki Jak zrobić piękne zdjęcia

Oczywiście, jeśli spojrzeć na profesjonalnych zdjęciach, zaczynasz myśleć bardziej sceptyczni umiejętności fotografowano. Ale to nie jest konieczne, aby spojrzeć na profesjonalnych zdjęć i tracą swoje serce. Można dowiedzieć się jak zrobić wspaniałe zdjęcia bez drogiego sprzętu.druk transferowy na tkaninie Wystarczy korzystać z niektórych wskazówek, które są opisane poniżej.

Czego potrzebujesz?

Aparat, wyobraźni, cierpliwości

1. Aby wprowadzić swoje zdjęcia interesującą trzeba mieć aparat z funkcją, która pozwala wyłączyć automatyczne ustawienia i ustawić je ręcznie. Często w praktyce jest to cyfrowa lustrzanka. Ma też lepszą matrycę, co wpływa na jakość zdjęć i można zmienić soczewki , dzięki czemu można zabrać swoje zdjęcia bardziej zróżnicowane, co daje więcej miejsca na kreatywność.

2. Staraj się robić zdjęcia najlepiej jak to możliwe, aby minimalne korekty na komputerze później. Spróbuj psychicznie podzielić ramkę na dziewięć równych części i ewentualnie umieścić ważnych obiektów na skrzyżowaniach, a nie w środku zdjęcia. Spowoduje to, że kompozycja zdjęcia bardziej dynamiczna.

3. Nie należy dać się ponieść z lampą błyskową. To często sprawia, rozmyte zdjęcia i twarze mogą być płaskie. Aby uniknąć niewyraźnych zdjęć chude ręce na twardej powierzchni i nacisnąć migawkę w czasie przerwy w mgnieniu oka. Tylko praktyka pozwala trzymać aparat pewnie i stabilnie.

4. Sprawdzić nietypowych kątów i przedmiotów. Można zrobić ciekawy strzał, gdy fotografowane tylko część obiektu, kompozycja może być zbudowany w abstrakcyjnych form.

Poszukaj jasnych i nietypowych kombinacjach kolorystycznych. Postaraj się usunąć wszelkie drobne przedmioty z ramy, mogą odciągnąć od głównego widoku.

5. Analizować, dlaczego lubisz lub nie lubisz swoje zdjęcia, to pomoże Ci w procesie fotografowania.

Artykuł napisany przez: