nkdev.pl

Lepiej kupic aparat fotograficzny Nikon czy Canon?

Lepiej kupic aparat fotograficzny Nikon czy Canon?

Podczas projektowania układów notatniku dać trochę do myślenia tytule.

Twój tytuł jest ważnym elementem w układzie i to się opłaca dostosowując je odpowiednio do tematu lub ludzi, że układ notatnik jest. Co mam na myśli?

Więc w zasadzie, starają się uczynić swoje tytuły interesujące i istotne. Nie wystarczy użyć łysą oświadczenie o zdarzeniu.busy do hiszpanii Czasami za pomocą wyrażenia, które oznacza coś lub przywołuje wspomnienia mogą być lepszym rozwiązaniem, że tylko zwykły opisowy tytuł.

Na przykład, jeśli młody Jonah odnosi się zawsze do dmuchania (jak na świece) jako „foofing”, to tytuł jak „Foofin” świece „może dokonać lepszego wyboru dla układu notatniku zamiast” Jonasza 3rd Birthday „. W ten sposób, gdy ty lub twoja rodzina (w tym Jonasza) spojrzeć na to w późniejszych latach, natychmiast przywołać wszystkie wspomnienia z czasu, kiedy był małym chłopcem trzech. Czy widzisz, co mam na myśli?

Jeśli umieścisz trochę więcej myśli w wyborze tytułów dla swoich układów notatniku, będą one naprawdę stać się częścią tej historii pan chce powiedzieć w tworzeniu swój ogólny wygląd. I dodają do intensywnie osobisty artefaktu, który jest co układ notatnik jest naprawdę. Po tym wszystkim, jeśli masz zamiar trochę czasu, aby stworzyć unikalne dzieło sztuki efemerycznej to na pewno chcesz, aby nadać mu unikalny tytuł.

Więc pomyśl o tym wydarzeniu Twój układ notatniku obchodzi. A potem pomyśl jeszcze raz. Spójrz poza oczywiste.

A jeśli tworzysz swój układ notatniku cyfrowo, użyj niektóre skutki zabawy i technik, które graficzna edycji oprogramowania, takich jak Adobe Photoshop Elements, można zapewnić, aby twój tytuł więcej niż tylko kawałkiem dużego tekstu na stronie.

Ponieważ twoje układy notatniku są więcej niż tylko kilka zdjęć!

Artykuł napisany przez: