nkdev.pl

Czym jest stala przyslona obiektywu aparatu fotograficznego?

Czym jest stala przyslona obiektywu aparatu fotograficznego?

Wiemy, że dla lustrzanek cyfrowych Camera Lens, otwór jest miarą jakości jest ważnym wskaźnikiem. Duży otwór przysłony lepsze niż małego otworu obiektywu, klasy wyższej. Ponadto, często słyszymy teorię zwaną stałą wartość przysłony obiektywu i ten typ obiektywu jest również postrzegane jako symbol obiektyw wysokiej jakości. Więc, co jest stałą przysłonę obiektywu?

Tzw stałym obiektywem, oznacza maksymalną wartość przysłony zakończenia teleobiektyw i sprzedam koszty vat szerokokątny koniec maksymalnego otworu równej obiektywu, a nie znaczy, nie można zmieniać przysłonę obiektywu. Wszyscy wiemy do końca ogólnie obiektyw zoom, przysłona koniec szerokokątny i teleobiektyw o maksymalnym otworze nie jest taka sama. Na przykład, Canon EF-S 18-55mm F3.5-5.6 USM, jej szeroka końcówka (boczna 18mm) maksymalnej przysłony F3.5 jest, ale koniec teleobiektyw (boczne 55mm), aby stać się F5.6 maksymalnym otworze , Jednak szerokokątny teleobiektyw rzeczywiście potrzebują więcej niż duży otwór, niż szeroki kąt teleobiektyw wymaganego na szybszą prędkość migawki, więc ogólnie rzecz biorąc, koniec teleobiektyw z filmem będzie bardziej ograniczona.

Oczywiście, tego typu obiektywu nie ma takich problemów w końcu teleobiektywu może być utrzymane z dużym otworze końcowym szerokokątnym tego samego, więc strzelnica adaptacja wzrosła. W tym samym czasie wszystkie stałe przesłony soczewki obiektywu jest duży otwór (F2.8 stała w większości jest mała stała F4.0), jakość obrazu jest bardzo dobra, a właściwości mechaniczne mają także dobrą wydajność, dlatego stała przysłona obiektywu naturalnie stała się symbolem wysokiej jakości obiektyw.

Możemy myśleć, ten rodzaj jakości obiektyw obraz nie sama w sobie nie przyniesie wiele korzyści, ale stała przysłona jest cechą wysokiej jakości soczewki i jest najważniejsze cechy. W związku z tym, że zazwyczaj używamy stałej przysłony obiektywu reprezentują klasę klasy. Ale nieuchronnie stała przysłona obiektywu nie może być mały, lekki, który jest zmuszony do kompromisów.

Teraz chciałbym polecić jakąś „stałą” przysłony obiektywu do ciebie.

Ta stała przysłona obiektywu są bardzo dobre, więc polecam wam.

Tamron AF SP 28-75mm F2.8 XR Di LD Aspherical ZL Canon Aparaty cyfrowe SLR

Czym jest stala przyslona obiektywu aparatu fotograficznego?

Canon EF 24-70mm USM zoom F2.8L Standardowy obiektyw Canon SLR

Nikon 80-200mm f2.8D ED AF Nikkor Obiektyw zoom Nikon Aparaty cyfrowe SLR

Sigma 10-20mm f / 3.5 EX DC HSM

Cyfrowe camera oferują najlepsze doradztwo podczas zakupu aparatu cyfrowego i obiektywu i innych urządzeń elektronicznych.

Artykuł napisany przez: http://www.safetech.net.pl/serwis-detektorow-gazu/