nkdev.pl

Szkolenia jako szansa na rozwoj studentow?

Szkolenia jako szansa na rozwoj studentow?

Jak wziąć doskonale wyraźny i ostry Zdjęcia

Jeśli rozejrzeć Facebook, Flickr, SmugMug i innych stron internetowych fotografii, zobaczysz dużo zdjęć. Znaczna część z nich są rozmyte i nieostre. Często zadaję sobie pytanie, czy osoba, która je realizuje pisał, jak łatwo byłoby, aby miały dużo lepsze zdjęcie.

Wiele zdjęć widzę na tych stronach są nieostre.http://budmax.co.pl/remonty-warszawa.html Jest łatwo naprawić za to. Upewnij się, że aparat cyfrowy jest zablokowana ostrość przed wykonaniem zdjęcia. Jeśli aparat ma problemy ogniskowanie, poprawić oświetlenie.

aparaty cyfrowe często mają trudności ze skupiającego się przy słabym oświetleniu. Użytkownik nie może sobie nawet sprawy, światło jest zbyt niska, jak ludzkie oko dostosowuje się do poziomu oświetlenia szybko i łatwo, ale jeśli aparat nie może ustawić ostrości, należy rozważyć oświetlenie.

Jeśli jesteś w środku, włącz światła w pokoju w którym jesteś. Jeśli aparat nadal ma kłopoty ostrości, sprawdź, czy istnieją inne światła można włączyć, aby zwiększyć poziom oświetlenia w pomieszczeniu. Czasami obracając światło w sąsiednim pokoju pomaga.

Jeśli istnieją okna w pokoju, otworzyć zasłony lub rolety. Naturalne światło wygląda najlepiej do zdjęć i nie kosztuje ani grosza. Spróbuj przesunąć swój temat na przy oknie. Jedne z najlepszych portretów są pobierane z okna światła.

Włącz lampę błyskową aparatu na razie potrzeby. Chociaż nie zawsze najbardziej pochlebne światło, zrobione przy użyciu lampy błyskowej aparatu, który jest w centrum uwagi i ostre zawsze jest korzystne rozmyte nieostry zdjęcie bez lampy błyskowej aparatu fotograficznego.

Jeśli masz lustrzankę cyfrową lub aparat cyfrowy prosumer który posiada stopkę do podłączenia zewnętrznej lampy błyskowej, użyj go. Dodawanie zewnętrznej lampy błyskowej jest najprostszym sposobem, aby zdecydowanie poprawić zdolność ostrości aparatu, zwłaszcza jeśli lampa ma pomóc skupić wiązkę. Nie tylko twoje zdjęcia są w centrum uwagi, oni wyglądają znacznie lepiej, gdy zbyt prawidłowo oświetlone z zewnętrzną lampą błyskową.

Jak widać, za pomocą kilku prostych rozważań, jest to dość łatwe do upewnij się, że zdjęcia będą ostre i nieostre. Jeśli zdjęcie jest warte biorąc, nie jest to warte podejmowania dodatkowej sekundy aby było lepiej?

Artykuł napisany przez: