W erze telefonów komórkowych trudno jest znaleźć smartfon, który nie będzie spełniał naszych wymagań, dlatego w klasyfikacji decydują najdrobniejsze detale, wielkość, waga, dostępne oprogramowanie i opcje. Na dzień dzisiejszy ranking smartfonów przedstawia się w następujących sposób:

iPhone 5s

Ten model zdaniem użytkowników jest ideałem, przez nowoczesny wygląd, smukłą sylwetkę, mnóstwo oprogramowania, aż po czytnik linii papilarnych.

Na drugim miejscu znalazł się HTC One Google Edition, jest zwany najlepszym telefonem z androidem na świecie. Tak jak w przypadku iPhone 5s jego wygląd i „bajery” są niemalże spełnieniem marzeń.

Trzecie miejsce zajmuje HTC One, również design jest powalający, jednak tutaj również w grę wchodziła cena, która najwyraźniej spodobała się mniejszej ilości ludziom.

Te trzy modele są zwieńczeniem wielu lat pracy i udoskonalania, dlatego ich producenci w chwili obecnej stoją na piedestale najnowocześniejszych modeli telefonów na świcie.

Modeli i typów jest całe mnóstwo, każdy z nich różni się wyglądem, aplikacjami zainstalowanymi w systemie oraz samym systemem, choć nie jest ich tak wiele to jednak producenci ciągle pracują nad kolejnymi modelami, nad dodatkowymi gadżetami, które przyciągną klienta. Często też możemy się spotkać, że operatorzy sieci komórkowych za darmo lub za 1 złotówkę oddają najnowsze telefony, to element strategii marketingowej, która sprawia, że ciągle pożądamy jeszcze nowocześniejszej technologii, jeszcze lepszych telefonów i jeszcze więcej gadżetów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *