nkdev.pl

Jakie szkolenia warto zrobic dla programistow?

Jakie szkolenia warto zrobic dla programistow? Jeśli jedna osoba jest dzieckiem wspólnego przodka, a inna osoba jest wnukiem lub niższa od tego samego przodka za pośrednictwem innego dziecka, to ciotka lub Wujek / siostrzeniec lub siostrzenica związek istnieje. Poziom jest określany przez odjęcie 1 z pokolenia na wnuka.

Na przykład, jeśli jesteś 6. wielka wnuczka z przodka, o którym mowa, to rodzeństwo dziecka, które znajduje się w bezpośredniej linii byłoby twoje 5th wielkie wielkie wujowie i ciotki, a można byłoby ich 5-ty wielka wielka siostrzeniec lub siostrzenica.

Podobnie jak w przypadku dziadków, pierwsze pokolenie po wujostwa (lub siostrzenicy i siostrzeńca) jest wielki wujek / ciotka, a następnie wielka wielka wujek / ciotka. Potem zaczynasz 2nd wielkich fortepianów.

Katrina Haney jest historykiem Rodzina i Digital Scrapbook Artist która wykonuje zarówno swoje pasje w GenScraps, gdzie można znaleźć skrawki genealogicznym mądrości, a także informacje na temat złomowania historię swojej rodziny, a także produktów cyfrowych zostać wykorzystane do własnych Family History genealogicznych i albumy. Te projekty cyfrowe mogą być również wykorzystywane w dziale druku książek za przodków.

Na GenScraps można znaleźć:

Wiele różnych zasobów, teksty historyczne i jak-tos pomóc badać swoją historię rodzinną.

Profesjonalny Historyk rodziny, którzy mogą wykonać badania dla Ciebie, lub pomóc dowiedzieć się, jak zrobić własne.

Wybór produktów cyfrowych notatniku opracowanych specjalnie dla genealog i historyk rodziny, które mogą być wykorzystywane we własnych programach graficznych takich jak Photoshop lub Paint Shop Pro lub przesłanych zarezerwować Dokonanie sekcji przodków, a wykorzystywane do stron niestandardowych z przodków torty dla dzieci warszawa rodziny Drzewo.

Artykuł napisany przez: