nkdev.pl

Czy szkolenia online sa rzeczywista szansa na rozwoj?

Czy szkolenia online sa rzeczywista szansa na rozwoj?

Umieszczenie tych dwóch pojęć razem, to możemy określić cousinship pomiędzy dwoma dowolnymi potomków wspólnego przodka. Weźmy hipotetyczny przykład.

Powiedzmy, że odkryli, że jeden zestaw swoich bezpośrednich przodków byli także dziadkowie George Washington. Jak ty i George Washington powiązane? Więc po pierwsze, George znajduje się najbliżej przodków, o których mowa, więc zacząć od niego.adwokatsprawykarne.pl/prawnik-adwokat-gdansk/ Będąc ich wnuka, a będąc zapoznaj się z naszą ofertą w pierwszym pokoleniu, w którym znajdują się kuzynami, twój związek z George byłoby to, że pierwszego kuzyna. Aby określić poziom usuwania teraz trzeba patrzeć na swój własny rodowód. Odkryjesz, że jesteś 7. wielka wnuczka tych przodków. Różnica między pokolenia i pokolenia Jerzego wynosi 7. W ten sposób ci i George Washington pierwsze kuzynów 7 razy usunięte.

Można się zastanawiać, w jaki sposób różni się od siódmego kuzynów po usunięciu. Siódma kuzyni by oba muszą być co najmniej 7 pokoleń od wspólnego przodka. Raz usunięta część byłoby umieścić jeden z dwóch do 8 pokolenia.

Więc tutaj są kroki podjąć przy określaniu cousinship między dwoma dowolnymi potomków wspólnego przodka:

1. Oznaczyć generacji każdego osobnika w odniesieniu do wspólnego przodka.

2. Jeśli są one w tej samej generacji, a potem po prostu dodać jeden do generowania i to jest twój poziom kuzynem.

3. Jeżeli są one w różnych pokoleń, wziąć najbliższy jeden do przodka, dodać jeden, i to jest twój poziom kuzynem.

4. Określić różnicę między dwoma pokoleniami i to jest twój poziom usuwania.

Na marginesie, dzisiaj ludzie często odnoszą się do dzieci swoich kuzynów jako drugi kuzynów. Jest to technicznie niedokładne. Dzieci swoimi kuzynami są twoi kuzyni raz pierwszy usunięte. Twoje dzieci będzie ich drugie kuzynami.

Ciocie i wujkowie

Zastanawianie się relacji do ciotki i wujkowie jest nieco łatwiejsze.
Artykuł napisany przez: