nkdev.pl

Rozwoj umiejetnosci pracownikow poprzez kursy i szkolenia

Na tej samej zasadzie, jeśli wiadomo, że są one 4th kuzyni, to wiecie, że podziela ich 3rd pradziadkowie wspólne.

Termin „usunięte” jest stosowane, gdy dwie osoby te znajdują się w różnych pokoleń.

Na przykład, jeśli masz wielką wnuka 3rd i 5th wielką wnuka, będziesz miał oznaczenie usuwania. To naprawdę nie jest trudne do ustalenia, jaka jest ich rzeczywista relacja jest, w tym wyznaczenie usuwania.www.mojaportugalia.com Wszystko, co musisz wiedzieć, jest relacja obu jednostek do wspólnego przodka.

W celu określenia rzeczywistej związek, można zacząć od tej, która jest najbardziej zbliżona do przodka mowa. Cousinship zaczyna z wnukami, ponieważ jest to pierwsze pokolenie, w którym znajdują się kuzyni. Każdy członek tej generacji w odniesieniu do wspólnego przodka jest kuzyn wszystkich innych potomstwo tego przodka na poziomie wnuka i poniżej. Więc jeśli porównujesz wnuka i 5th wielką wnuka, to oni nadal będą pierwszymi kuzynami. To gdzie oznaczenie usuwania przychodzi.

Ponieważ wnuki są miejscem wyjściowym dla określenia cousinship, mają oznacznik 0. Więc 5-te Wielki wnuka porównaniu z wnuczek będzie pięciokrotnie usunięte. Nie ma znaczenia, która z tych dwóch w wnuka generacji.

Ale co się dzieje, jeśli masz potomków pokolenia niższe niż pierwszy? Na przykład, weźmy 5th wielką wnuka oraz 8. wielką wnuka tego samego przodka. W tym przypadku należy zacząć od najbliższego jeden, 5. wielkiego wnuka. Jeśli założyć, na chwilę, że obie osoby te były w tej samej generacji, wiemy, że będą szóste kuzyni, ponieważ chcemy dodać 1 do pokolenia. Więc zaczynamy „szóstego kuzynów. Następnie musimy ustalić, jakie oznaczenie usuwania.

Mówiąc prościej, wyznaczenie usuwania stanowi różnicę między dwoma pokoleniami. A więc w przykładzie 5. wielkiej wnuka i 8 wielkiej wnuka, byłyby 3 razy z każdej drugiej. 6th Wielki wnuka i 2nd Wielki wnuka będzie 4 razy usunięte, itp

Artykuł napisany przez: gdzie najtańsze ac